www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kogo Wiśniewski (nie) zaprosił na ślub?

Jak donosi jeden z tabloidów, wkrótce odbędzie się ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. W mediach pojawiła się lista gości, a dokładnie celebrytów których para zaprosiła na uroczystość. Jest jednak nieprawdziwa.


Według „Faktu” na imprezie mogą pojawić się m.in.: Adam Małysz, Natalia Lesz, Stachursky, Jagna Marczułajtis, Magda Steczkowska, Krzysztof Gorzki Gorzkiewicz, Tomasz Lubert, Nina Terentiew, Marek Torzewski, Edyta Herbuś. Jak poinformował nas jednak managament zespołu Ich Troje, lista ta jest wyssana z palca.

Zdaniem tabloidu, ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner w obrządku luterański odbędzie się 30 czerwca w hotelu „Jabłoń” nad jeziorem Brzozolasek koło Piszu na Mazurach.

Wiśniewski był trzykrotnie żonaty, jego pierwszą żoną była piosenkarka Magda Femme, drugą piosenkarka, tancerka, aktorka i choreograf Marta Mandaryna Mandrykiewicz Wiśniewska, a trzecią żoną Anna Aniqa Świątczak Wiśniewska (rozwód nastąpił w czerwcu 2011 roku).

Wiśniewski ma czworo dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę z drugiego małżeństwa z Martą oraz Etiennette Annę i Vivienne Viennę z trzeciego małżeństwa z Anną.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>