www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kogo posłucha Magda Schejbal?

Aktorka musi podjąć życiową decyzję. Kogo posłucha: ojca, czy zakochanego w niej po uszy faceta?

Układy Magdy Schejbal z ojcem nigdy nie należały do najłatwiejszych. Gdy aktorka była w liceum ostro buntowała się przeciw zasadom poważanego we Wrocławiu aktora. Potrafiła zgolić włosy na zero, lub postawić irokeza. Notorycznie wagarowała, nie uczyła się. Gdy wyrosła z młodzieńczego buntu i zaczęła normalnie rozmawiać z ojcem, on zostawił jej matkę i ułożył sobie życie u boku innej kobiety. Magda była wtedy solidarna z matką i długo nie rozmawiała z ojcem.

Jednak sytuacje załagodziło pojawienie się na świecie synka Magdy, Ignasia, który z miejsca stał się oczkiem w głowie Jerzego Schejbala. Dumny dziadek w jednym z wywiadów mówił:
-Jestem najszczęśliwszym dziadkiem na świecie! Gdy wnuk podrośnie, będę chciał nauczyć go jeździć na rowerze i nartach. Myślę, że wezmę czynny udział w jego dorastaniu!

Wygląda jednak na to, że będzie zupełnie inaczej: Magda już jakiś czas temu zaplanowała przeprowadzkę z głośnej stolicy do Zakopanego, rodzinnych stron Sławka, w którym gwiazda zakochała się na zabój! Para już od jakiegoś czasu pomieszkuje pod Giewontem, jednak dopiero teraz Magda zdecydowała się na przeprowadzkę:
– Sławek to góral z krwi i kości. On by się w Warszawie udusił– twierdzi znajoma pary- Magda doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie chce narażać ukochanego na dyskomfort. Sama też czuje się u górali jak u swoich.

Takiemu rozwiązaniu ostro sprzeciwia się jednak ojciec aktorki, do szaleństwa zakochany w swoim wnusiu:
– On uważa, że życie tam na stałe to błąd. Najwięcej pracy dla aktorów jest tu, w Warszawie, a zdjęcia do „Szpilek na Giewoncie” przecież nie będą trwały wiecznie.- zdradza reporterowi „Na żywo” znajoma Magdy.

Jerzy Schejbal dał więc do zrozumienia, że córka nie powinna stawiać wszystkiego na jedną kartę i dla ukochanego rezygnować ze swoich marzeń i planów zawodowych. Kogo posłucha niepokorna Magda?

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>