www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Klaudia Wiśniowska już w Malezji

Klaudia Wiśniowska, prezenterka i pogodynka Superstacji rozpoczęła swoją drogę do korony Queen of the Year. W niedzielę doleciała do Malezji, gdzie odbywają się międzynarodowe wybory. Będzie walczyć z ponad 60 dziewczynami z całego świata. W pokoju zamieszkała z Rosjanką i przedstawicielką Armenii i została miło przyjęta. Dziewczyny nazywają ja Barbie Doll.

Już pierwszego dnia Klaudia miała sesje i nagrywanie wizytówki. Mogła zaprezentować dwie kreacje z czterdziestu pięciu, które zabrała ze sobą m.in. od Maćka Domańskiego, Atelier or or, czy Attraction Paris. Do tego nie mogło zabraknąć kilkunastu par butów, głównie z firmy Nessi. Przed wyjazdem prezenterka podpisała kontrakt reklamowy z firmą biżuteryjną Venis, która przygotowała kilka zestawów na wyjazd.

Klaudia pakując trzy walizki wiedziała, że jest dobrze przygotowana na wybory.

– Przed wyjazdem miałam sporo nagrań w telewizji, więc spałam po kilka godzin, aby wszystko pozałatwiać przed odlotem. Włosy w moim ulubionym Hair Lab robiłam od późnego wieczora do nocy, bo w ciągu dnia była bardzo zajęta. Odespałam trochę w samolocie, ale juz na miejscu mamy sporo pracy. Na szczęście pogoda jest piękna i dodaje mi energii do działania. Teraz przygotowania, a finał za dwa tygodnie. mamy trochę czasu, aby się poznać z dziewczynami – opowiada Klaudia.

foto: MWMEDIA

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>