www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Klaudia Kulawik: piosenka z filmu „Felix, Net i Nika” wielkim przebojem!

Teledysk 15-latki Klaudii Kulawik z piosenką z filmu „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” (który na naszych ekranach pojawi się już w piątek 28 września), znalazł się wśród najchętniej oglądanych klipów w sieci! Jest numerem 1 na jednym z największych polskich portali i bije rekordy oglądalności na innych.

 

Obdarzona niezwykłym głosem i stojąca u progu wielkiej kariery Klaudia Kulawik nagrała piosenkę z filmu, nakręconego na podstawie bestsellerowej książki Rafała Kosika. Słowa (w wersji angielskiej) do utworu „With a Friend You Know” napisali popularna w Australii Ella Hooper – która jest także wykonawczynią piosenek w filmie – i Jan Skubiszewski; autorem muzyki jest Cezary Skubiszewski (m.in. „Historia Liliany” Jerzego Domaradzkiego, zdobywca 2 australijskich Oscarów, czyli nagród Australijskiego Instytutu Filmowego).

Klaudia rozpoczyna tym nagraniem całkiem nową przygodę muzyczną. Tak o tym mówiła: – Praca na planie teledysku do filmu „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” była dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale też wspaniałą przygodą. Ekipa kręcąca klip była bardzo przyjazna. Panowała miła atmosfera, dzięki której mogłam się „otworzyć” i dać z siebie jak najwięcej.

Reżyserem klipu jest Jacek Szymczak.

Teledysk do filmu „Felix, Net i Nika”: http://www.youtube.com/watch?v=yxeUK21MnMo&feature=plcp


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>