www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Klaudia Halejcio: zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy

Aktorka twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej, dzięki niej lepiej buduje kreowane postacie. Jako specjalizację w ramach psychologii gwiazda wybrała seksuologię. 


Klaudia Halejcio z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Gra w popularnym serialu telewizji Polsat „Pierwsza miłość” oraz dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Komedia: „Żona potrzebna od zaraz” i „Człowiek dwóch szefów”. Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Od kilku lat studiuje także zaocznie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Przed spektaklami mam zawsze zajęcia, więc tak naprawdę wychodzi na to, że nie ma prawie ani jednego dnia wolnego mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka nie ukrywa, że z powodu pracy zawodowej zdarzały jej się potknięcia na studiach. Niejednokrotnie nie mogła się pojawić na egzaminie ze względu na spektakl w teatrze. Stara się jednak zaliczać wszystkie kolokwia i egzaminy, choć wymaga to od niej ogromnej dyscypliny.

– Nauczyłam się tego już przez wiele lat pracy, bo wcześniej też grałam, kiedy uczyłam się w szkole. Wiem, że potrafię sobie to wszystko tak zorganizować, żeby było dobrze i na studiach, i w pracy – mówi Klaudia Halejcio.

Gwiazda twierdzi, że po kilku latach nauki jest absolutnie przekonana, że studia te bardzo pomagają jej w pracy aktorki. Dzięki zdobytej wiedzy jest w stanie lepiej rozumieć graną postać, a tym samym lepiej ją kreować. Wie bowiem, jakie mechanizmy kierują ludzkimi poczynaniami i jakie może być podłoże określonych zachowań.

– W ogóle bardziej rozumiem mnogość i absurdalność zachowań, które są w ludziach, i to pozwala mi budować bardziej barwną postać mówi Klaudia Halejcio.

Jako specjalizację w ramach studiów psychologicznych aktorka wybrała seksuologię.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>