www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kinga Rusin zgasi dziś światła na Stadionie Narodowym!

Znani Polacy podjęli nadzwyczajne zobowiązania w ramach tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF, by zachęcić ludzi do gaszenia światła w swoich domach i dbania o środowisko na co dzień.Co zrobią celebryci, aby włączyć się w akcję?

Dziś, w sobotę, 31 marca o godz. 20.30 po raz szósty na całym świecie na godzinę zgasną światła. Ten symboliczny gest będzie wyrazem wspólnej troski ludzi o Ziemię. Każdy może wziąć udział w największej prośrodowiskowej akcji w dziejach świata!

Akcję WWF wspierają znani i lubiani Polacy, którzy podjęli nadzwyczajne zobowiązania, by zachęcić ludzi do przyłączenia się. Jeśli zarejestrują się na stronie internetowej organizacji, podejmowane będą kolejne kroki:

•    5 000 osób – Zakopower przekaże pulę bezpłatnych biletów na koncerty;
•    7 500 – Michał Piróg wytatuuje sobie drzewo na plecach;
•    10 000 – w imieniu firmy Siemens, Borys Szyc przekaże energooszczędny sprzęt rodzinnemu domowi dziecka;
•    20 000 osób – znakomici polscy muzycy zagrają „unplugged” podczas wyjątkowego koncertu dla Ziemi:  Projekt Warszawiak , Ania Rusowicz, Gaba Kulka, Urszula Dudziak, Zespół June, Reni Jusis, Mika Urbaniak, Tomek Makowiecki, Paulina i Natalia Przybysz, Marcelina,  Jacek Kulesza, Joanna & the Forests i Monika Borzym;
•    30 000 osób – Kina Rusin „zgasi” Stadion Narodowy w Warszawie.

Aby nie spędzać Godziny dla Ziemi WWF w kompletnej ciemności, można zapalić świeczkę. Tegorocznym partnerem akcji jest sieć drogerii Rossmann. W sklepach Rossmann już można kupić świeczkę, z której całkowity dochód zostanie przekazany fundacji WWF.

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>