www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kinga Rusin jest w ciąży?

A to dopiero niespodzianka?

Kinga ma już dwie nastoletnie córki z małżeństwa z Tomaszem Lisem. I choć krążą plotki, że Rusin ma kogoś, to nigdy nie udało się dojść, kim jest jej nowy, ukochany mężczyzna.

Kinga jest bardzo skuteczna w ochronie swojej prywatności. Ale jej widok na jednym z castingów do You Can Dance trochę nas zastanowił. Zaokrąglenie w miejscu brzucha mogło być efektem niestrawności. Mogło, ale wydaje się, że jest inaczej. Podczas wizyty w studio Dzień Dobry TVN, Kingi Rusin i Michała Piróga, toczyła się dyskusja o nowej edycji You Can Dance.

W Fakcie czytamy: „Sytuacja jest taka, że jury jest nadal trzyosobowe i są tylko dwa stałe elementy: Egurrola i Piróg – przypomniał Andrzej Sołtysik, a po chwili usłyszał coś, co wszystkich zmroziło: – Niespodzianka, trzy i pół! – wypalił nagle Michał Piróg, po czym zrobił wymowną minę.”

Cóż, Michał ma swoistą skłonność do wyjawiania w specyficzny sobie sposób różnych tajników show-biznesu. A fakt ciąży Rusin tłumaczyłby wiele, na przykład to, że nagle z prowadzącej, która musi stać na scenie po dwie godziny programu na żywo (dla kobiet w ciąży to nie jest wskazane) produkcja zrobiła jurorkę, która wygodnie siedzi za stołem i ocenia.

Już gratulować?

rusin_kinga

rusin_kinga


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>