www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kim jest Maja Frykowska?

Nazwisko brzmi znajomo, ale imię nie to. Może to siostra, kuzynka znanej z kontrowersyjnych scen w jacuzzi celebrytki, Agnieszki Frykowskiej?

Tak też  sądziliśmy na początku. Pewnie jakaś kuzynka Frytki rusza na salony ze znanym nazwiskiem. Świeża krew  w show-biznesie, wielkie szanse na karierę. Ale nie, nie. Pomyłka. Maja Frykowska bowiem, to ktoś, kto jest już bardzo dobrze znany szerszej publice. Powiedzmy sobie nawet szczerze na wskroś.

Otóż jeden z tabloidów napisał, że Maja Frykowska, to Agnieszka Frykowska. Ta sama osoba. A w praktyce, Agnieszki już nie ma, bo właśnie zmieniła swoje imię na … Maja.

Od zawsze chciałam być Mają. Kojarzyło mi się to z Pszczółką Mają, którą uwielbiam. Dlatego przez lata nie mogłam wybaczyć rodzicom, że dali mi na imię tak pospolicie … miała powiedzieć celebrytka w jednej z rozmów.

Czy z nowym imieniem szanse Frytki na wielką karierę zwiększą się? W końcu jakby nie patrzeć, po scenach w jacuzzi z jednym z uczestników podczas reality-show Big Brother Agnieszce, ups. teraz Mai, trudno jest przekonać do siebie nowych fanów i znaleźć swoje pewne miejsce w szołbizie.

Nowe imię, nowe szanse, cóż życzymy powodzenia…

Frykowska_Agnieszka

Frykowska_Agnieszka_Frytka

Frykowska_Agnieszka_Frytka

Frykowska_Agnieszka_Frytka


Wpisz komentarz

 1. 3 listopada 2010 17:44

  Avalon:

  Odrażające stworzenie. Bez pogrzebacza nie podchodź.

 2. 25 lutego 2011 14:40

  dasilva:

  i teraz wszyscy bedą pisać Maja(Agnieszka) Frykowska; mogła zamiast zmieniać imie zmienić nazwisko i podnieś chirurgicznie te oczy bo wyglada jakby była cały czas zaćpana

 3. 18 września 2011 18:53

  sebciu1984:

  Frycia jesteś cudowna:* Uwielbiam Cię:* Masz wspaniałą osobowość:* Jestem twoim fanem:* ILY:*

 4. 20 września 2011 07:22

  ana:

  co za tempe dziewczę

 5. 19 czerwca 2012 20:12

  Anonim:

  I tak jej to nie pomoże, a latka lecą. Jako Aga mogła jeszcze coś osiągnąć, ale Maja – co to za imię.

Podobne posty:

/* */?>