www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kiepski znajdzie pracę!

Jest dobra wiadomość dla fanów „Świata według Kiepskich”. W najnowszym sezonie Ferdynand Kiepski przestanie zasilać grono bezrobotnych! Co jeszcze przydarzy się bohaterom serialu?

Patenciarza, czyli Marcina Marczewskiego, znanego z „Mam talent” zobaczymy w odcinku, w którym Boczek (Dariusz Gnatowski) znajdzie oryginalny kapelusz Michaela Jacksona. Niezwykły będzie też odcinek, w którym Ferdkowi (Andrzej Grabowski) przyśnią się Krzyżacy. Zobaczymy w nim m.in. Zdzisława Wardejna jako Mistrza Zakonu Krzyżackiego i Piotra Pręgowskiego w roli błazna oraz grupę rekonstrukcyjną walk historycznych.

Na dobrą zabawę widzowie będą też mogli liczyć oglądając odcinek, w którym rodzina Kiepskich zagra w „plajtejszyn”. Ferdek wpadnie bowiem na pomysł, że gra może Halinie (Marzena Kipiel-Sztuka) zastąpić upragnione w życiu rozrywki. Ciekawe będą też odcinki, w których Ferdek dostanie glonojada czy kiedy we wnętrzach kamienicy przy Ćwiartki rozpoczną się wielkie wiosenne porządki.

Największym wydarzeniem będzie jednak to, że bezrobotny od lat Ferdek znajdzie wreszcie pracę i to nie jedną! Wszystko zacznie się od tego, że Halinka zmusi męża do noszenia koszulki z napisem „Szukam pracy”. Ferdek dla świętego spokoju obieca, że będzie ją nosił, ale żeby nie liczyła na zbyt wiele, bo w kraju jest bezrobocie. W końcu uda mu się dostać pracę w… fabryce gwizdków. Ale szybko z niej zrezygnuje na rzecz innej ciekawej posady. I dla niej będzie musiał zmienić image, a nawet płeć.

Emisję nowych odcinków Polsat rozpocznie 7 marca – w każdą środę o godz. 20. Tym samym stacja rozpocznie 14 rok nadawania serialu na swojej antenie. Do tej pory pokazała 379 odcinki. Oprócz wymienionych aktorów w nowych odcinkach serialu zobaczymy: Bartosza Żukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia), Badurę (Lech Dyblik) i Kozłowkiego (Andrzej Gałła).

 

 

 

 

fot. Grzegorz Gołębiowski / ATM Grupa


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>