www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kiedyś pracował z Beyonce teraz z polskimi modelkami

Shaun Ross zrobił spektakularną karierę w świecie mody za sprawą swojego albinizmu. Już od kilku lat jest modelem takich marek jak Alexander McQueen czy Givenchy. Wystąpił w teledyskach Beyonce, Katy Perry i Lana Del Rey, zna się z Madonną, Taylor Swift, Kim Kardashion czy Gigid Hadid.

Okazuje się, że znany model przyjaźni się również z Polkami – siostrami, które startują w konkursie Top Model Worldwide. Jako pierwsza Shauna poznała Angel Oliferuk, która miała z nim sesję zdjęciową. Teraz Ania i Violet startują w wyborach i poprosiły znanego modela o pomoc. Kto, jak nie on nauczy je dobrze chodzić na wybiegu?

Finał konkursu już 7 kwietnia w Londynie. Shaun bardzo przejął się rolą i sumiennie ćwiczy z modelkami. Postanowił też zabrać swoje uczennice na Fashion Week do Nowego Jorku, aby tam już na żywo zobaczyły jak poruszają się znane modelki. Violet i Anna zrobiły sobie też sesje w strojach kąpielowych, aby pokazać swoje idealne figury. Shaun był pod wrażeniem i zapowiedział systematyczne lekcje poruszania się na wybiegu. Dziewczyny muszą wypaść idealnie.

Model był gościem specjalnym w America’s Next Top Model i  w niemieckiej edycji Top Model. Może uda się mu utorować wielką karierę w modelingu dla dwóch sióstr Oliferuk.

ross_oliferuk

ross_oliferuk_02

ross_oliferuk_02

ross_oliferuk_03

ross_oliferuk_03

ross_oliferuk_04

ross_oliferuk_04

ross_oliferuk_05

ross_oliferuk_05

ross_oliferuk_06

ross_oliferuk_06

ross_oliferuk_07

ross_oliferuk_07

ross_oliferuk_08

ross_oliferuk_09

ross_oliferuk_10

ross_oliferuk_11

ross_oliferuk_12

ross_oliferuk_13

ross_oliferuk_14

ross_oliferuk_15


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>