www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kazik nie toleruje reklam?

Działalność nieoficjalnej strony internetowej Kazika Staszewskiego została zawieszona. Powód? Muzykowi nie podobało się, że wyświetlane są na niej reklamy.

Zamiast strony muzyka na stronie staszewski.art.pl widnieje list otwarty jej autora, podpisującego się jako LeeQS, który nie kryje, co najmniej rozczarowania i rozgoryczenia.

Przez dziesięć lat tworzyłem serwis internetowy poświęcony Twojej twórczości www.staszewski.art.pl poświęcając swój czas, nierzadko pieniądze, ale przede wszystkim wkładając w tę pracę dużo serca i wysiłku. (…) Ufnie wierzyłem, że choć słowa podziękowania za to, co robię, nigdy przez tę minioną dekadę nie padły, to jednak żywisz do mnie szacunek i jesteś mi jakoś wdzięczny, że bezinteresownie propaguję Twoją twórczość w sieci.

Niestety, miniony weekend całkowicie pozbawił mnie złudzeń, co do tego, jakie jest Twoje zdanie na temat mojej pracy. Dowiedziałem się bowiem od Twojego serdecznego przyjaciela i jednocześnie menadżera, że jeśli w ciągu tygodnia nie usunę ze strony banerów reklamowych to… reprezentująca Cię kancelaria prawna wystosuje odpowiednie pismo przeciwko mojej osobie. – czytamy w liście otwartym.

Tymczasem menadżer Kultu podkreśla przede wszystkim, że na oficjalnych stronach Kazika i Kultu nie ma w ogóle reklam, ponieważ tak życzy sobie piosenkarz. Teraz zabrali się za czyszczenie stron nieoficjalnych? Uważajcie fani webmasterzy!

aka

kazik-1


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>