www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kazik ma swojego terapeutę

Kazik Staszewski wyznał w wywiadzie, że chodzi o psychologa. „Nie można powiedzieć, że walka jest wygrana. Trzeba dbać o siebie i kształtować higienę psychiczną każdego dnia” – twierdzi.

Cierpiał on na depresję – przyznał to w „Dzień dobry TVN”.  „Mój terapeuta (chadzam raz na jakiś czas) radzi mi żebym nie zamartwiał się rzeczami, które za rok mogą być, tylko wyznaczył sobie perpsektywę tygodniową. Nie wszystko jest tak jakbym sobie chciał, ale jakoś jest”  – mówił muzyk.

Został też spytany przez prowadzących, czy uwierzył w Jezusa. „Bardzo bym chciał uwierzyć na nowo, ponieważ z wiarą jest łatwo. To oparcie, które tłumaczy świat. Ale jakoś moja wiedza nie pozwala mi” – twierdził.

Jego ostatnia płyta „Bar la curva” pokryła się właśnie platyną. Kazik odniósł się do tytułu jednej z piosenek – „Kazik się skończył”.  Piosenka powstała jako riposta dla twórców serwisu internetowego o tym samym tytule. „Jest to odpowiedź ten armii bezimiennych krytyków, którzy stoją o tyle na lepszej pozycji, gdyż są anonimowi i mogą wypisywać cokolwiek. Próbowałem się bronić, ale jeden przeciwko całej dywizji, to tylko pogarszałem sytuację. Dla higieny psychicznej tam nie zaglądam” – mówił Staszewski. Przyznał jednak, że „wyczuwa pewien kryzys twórczy. Koncertuję dobrze, ale nie tworzę łatwo piosenek”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>