www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kazadi opowiada o swojej nieśmiałości

W rozmowie z „Vivą” Patrycja wyznała, że początki jej kariery były bardzo trudne. Nawet jej ojciec zachęcał, aby dała sobie z tym spokój.

kazadi_patricia

„Ojciec zawsze powtarzał mi: Zapomnij o tych głupotach i o tym, że uda Ci się w show-biznesie. Gdy zobaczył mnie pierwszy raz śpiewającą w telewizji, rozpłakał się– wyznaje.

Największą barierę stwarzała jej nieśmiałość.

„Nie do końca umiałam sobie znaleźć miejsce. Ale to z powodu nieśmiałości. Byłam wycofana, miałam niskie poczucie własnej wartości. Nie umiałam walczyć o swoją pozycję w grupie. Czułam się okropnie niedowartościowana, niezrozumiana”– mówi.

Na szczęście zrozumiałą wkrótce, co może poprawić jej samopoczucie.

„Ogarnęłam się, podrosłam i poszłam na warsztaty aktorskie. Czułam się na tych zajęciach obrana ze skórki, goła i lekko poniżona tym wszystkim. Uznałam, że już gorzej nie będzie, więc po prostu puściłam wszystkie pasy bezpieczeństwa i rzuciłam się w to”– wyznaje.

Chyba była warto. Patrycja występowała już w wielu programach telewizyjnych. Parę razy mieliśmy także okazję zobaczyć ją w serialach. Czy po „Tańcu z Gwiazdami” jej kariera nabierze rozpędu?

CZARNECKI_ŁUKASZ_KAZADI_PATRICIA

KAZADI_PATRICIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>