www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kazadi odpadła przez rasizm?

Gdy dowiedziała się, że odpadła powiedziała, że sadziła, iż zdobędzie, choć brązowy medal programu, bo w końcu „jest brązowa”.

Wiemy, że wtedy Patricia zażartowała. Pewnie dla rozluźnienia atmosfery, bo choć na wizji trzymała fason, już za kulisami było jej przykro rozstawać się z programem i polały się łzy.
Jednak to, co powiedział o „wyroku” telewidzów jeden z jurorów Piotr Galiński, dalekie jest od żartów.  Podczas wizyty w programie Między kuchnią, a salonem, Galiński grzmiał:
W Polsce panuje rasizm! Jestem zszokowany! Odpadła najlepiej tańcząca gwiazda według jurorów. Było nam przykro. Jestem w szoku. Jest mi wstyd, jest mi przykro. Wydawało mi się, że Polska jest krajem cywilizowanym, że jesteśmy w Europie.
Jak sądzicie, ma rację? A może zwyczajnie o odejściu z programu ciemnoskórej uczestniczki nie zaważył kolor skóry, a zwyczajnie mniejsza sympatia telewidzów. To przecież nie pierwszy raz, kiedy odpada perfekcyjnie tańcząca i uzdolniona tanecznie gwiazda, a zostają „słabsi”? I nie pierwszy raz, kiedy z Tańca z gwiazdami odpada gwiazda wysoko oceniania przez jurorów.

Gali?ski_Piotr

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

gasowksi_piotr_skrzynecka_katarzyna_kazadi_patricia_czarnecki_lukasz


Wpisz komentarz

  1. 16 listopada 2010 12:11

    Tweets that mention Kazadi odpadła przez rasizm? | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Kazadi odpadła przez rasizm? http://bit.ly/bF72ke #foto […]

Podobne posty:

/* */?>