www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kazadi nagrała klip w LA!

Aleja Gwiazd i impreza w super klubie w centrum Hollywood, czyli „Go Crazy” w interpretacji Patricii Kazadi. Klip do singla „Go Crazy” z płyty Poland…Why Not? już gotowy!

Długo wyczekiwany klip do pierwszego singla Patricii Kazadi, a drugiego z płyty Poland…Why Not?, został nakręcony! Nagrany w centrum Hollywood teledysk to klubowa eksplozja tańca, temperamentu i niekończącej się imprezy. Artystce towarzyszyli tancerze oraz zwycięzcy wielkiego, ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Rokket Music wraz ze sponsorem projektu – ESOTIQ, producentem ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

W klipie Patricia pojawia się w kilku stylizacjach, a każda zaprezentowana w innej scenerii. Patricię będzie można zobaczyć m.in. w stylu „old school’owym”, w wersji „glamour”, czy tzw. „street chic”.
Reżyserem klipu jest David Palmer, jeden z najbardziej znanych i cenionych reżyserów klipów w Hollywood. Odpowiadał za realizację teledysków do utworów m.in. Nelly, Mary J Blidge, Toni Braxton, czy Lil’aWayne’a.

„Go Crazy” to utrzymany w klubowym klimacie utwór, który z pewnością już wkrótce będzie można usłyszeć na każdej imprezie! Premiera singla jeszcze w sierpniu, a samego klipu we wrześniu.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>