www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kayah opowiada o swojej młodości

Kayah opowiada o swojej młodości.

Tęskni do czasów, gdy czuła się wolna i robiła szalone rzeczy. Okres przynależności do ruchu hipisowskiego i rastafariańskiego wspomina z sentymentem.

„To były czasy pełne nadziei, bardzo niewinne. Pamiętam nasze ogromne podniecenie, wszyscy bardzo potrzebowaliśmy jedności, choć można by to nazwać solidarnością. Nie chce mi się w tym pięknym obrazku doszukiwać brudów. Nie wiem, ilu z nas tkwiło w tym, bo taki był ten egzotyczny trend, a ilu posiadało wiedzę na temat religijności. Grunt, że trzymaliśmy się razem. Ale najważniejsze jest to, że mimo upływu 20 lat z wieloma znajomymi nadal utrzymuję kontakty. Łączą nas wspomnienia, wspólne przygody, festiwale, jak np. Rób Reggae, jak i niesamowity sentyment do tej dziewiczej rzeczywistości z tamtych czasów. Nasze przyjaźnie daleko wykraczały poza środowisko rasta. Tak naprawdę buntownicza i pragnąca zmian młodzież miała wtedy taki wspólny mianownik. Nieważne było, czy jest się ze środowiska rasta czy punk”– wspomina w rozmowie z „Glamour”.

Kayah podkreśla, że swojemu synowi nie pozwoliłaby na takie eskapady, w jakich sama brała udział. Jest to zbyt niebezpieczne. Dzisiaj piosenkarka jest poważną, spokojną i dojrzałą kobietą. Czy wyobrażacie ją sobie w rudych dredach?

aka

mwmedia_20110518_000702

KAYAHKAYAH


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>