www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kayah nie chce ośmieszać

Kpina, złośliwości, ośmieszanie – przoduje w tym niejeden juror niejednego show. Na szczęście, nie wszyscy są tacy.

Do tych chlubnych wyjątków zalicza się m.in. Kayah. Wokalistka jest trenerką w nowym show telewizji polskiej – „The Voice of Poland”. I stawia na profesjonalizm, zawodowe podejście, wsparcie, a nie na medialne wygłupy!

„My, trenerzy dowiadujemy się przy okazji wiele o sobie. Popełniamy też, co mówię z żalem, wiele błędów. Nie jesteśmy jurorami, lecz trenerami. Naszym zadaniem więc nie jest ośmieszanie nikogo, co stało się niestety zasadą w polskich talent show. Wspieramy tych najbardziej zdolnych i podkreślamy ich zalety.” – mówi w magazynie Tele Tydzień.

Oby więcej taki gwiazd z takim podejściem. W końcu programy tego typu mają służyć promocji wartościowych, nieodkrytych talentów, a nie szołmeńskiej promocji jurorów!

aka

The Voice of Poland jury foto MWmedia 21


Wpisz komentarz

  1. 13 września 2011 15:45

    Pixi:

    Uwielbiam Kayah.Super babeczka.Pamiętam Ją jeszcze z programu… chyba się nazywał „tak to leciało”. Wtedy po raz pierwszy skradła moje serce. Może kiedyś jeszcze wróci na antenę? Można było w nim usłyszeć świetny wokal Pani Kasi w piosenkach innych wykonawców, które w Jej interpretacji brzmiały(wg mie) sto razy lepiej.

Podobne posty:

/* */?>