www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katolicy walczą z Dodą!

Wiecznie komuś ta Doda przeszkadza! I, mimo że to Nergal gra death metal, to w Dodzie, śpiewającej słodkie utwory, najwyraźniej wiecznie ktoś widzi ucieleśnienie zła!

Tym razem uwzięła się na nią Akcja Katolicka przy parafii św. Katarzyny w Nowej Rudzie, która – jak donosi serwis ochyachy.pl – chce zablokować planowany na czerwiec koncert Dody.

W rozmowie z TV Sudecką wiceprezes Akcji mówi (cytat za ochyachy.pl): „Uznaliśmy, że Dni Nowej Rudy jest to po prostu święto miasta i w związku z tym powinien to być zespół, który będzie godnie reprezentował świat artystyczny. Uważamy, że powinien to być zespół, którego twórczość niesie ze sobą wartości, również dla mieszkańców miasta, dla młodych mieszkańców miasta. Nie możemy tego powiedzieć o występach pani Dody, które niosą antywartości. Naszym obowiązkiem jest stać na straży moralności, na straży promowania wartości, dobrych przykładów.”

W obronie „antywartościowej” Dody stanął na szczęście szef Miejskiego Ośrodka Kultury, który jak widać myśli rozsądnie, bo wie, że kary finansowe za zerwanie już zaklepanego koncertu byłyby bajońskie! Co najfajniejsze, ciepło wspomniał też o Dodzie:”Jest to jak najbardziej topowa, dobra artystka polska.”

Mieszkańcy Nowej Rudy! Cieszcie się i bójcie się! Jest szansa, że Doda jednak dla Was zagra, niosąc ze sobą całe Dodowe zło!

aka

doda_rabczewska_dorota

doda_rabczewska_dorota

doda_rabczewska_dorota

Darski_Adam_Nergal_Doda


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>