www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Zielińska jest nieśmiała!

Jestem nieśmiała”- podkreśla Katarzyna Zielińska.

Aktorka z natury jest spokojna i nie lubi zamieszania wokół swojej osoby. Wybrała taki zawód po części po to, aby pokonać swoje kompleksy. Występy publiczne pomogły jej zaakceptować siebie.

„W szkole teatralnej wydawało mi się, że wszyscy mnie obserwują, że jestem jakby w centrum całego wszechświata i że wszyscy widzą moje wady, potknięcia. Jestem z natury nieśmiała i muszę sobie różne rzeczy udowadniać. Idąc do szkoły teatralnej, wiedziałam, że będzie to dla mnie trudne przeżycie, ale ją skończyłam; że będzie mi ciężko dostać się do teatru, ale dałam radę. Ciągle stawiam przed sobą jakieś schody. Równocześnie miałam świadomość, że marzenia się spełniają. Moje się spełniały. Na przykład zawsze wiedziałam, że będę mieszkać w Warszawie. Marzyłam o tym. Bo lubię takie tempo życia, lubię być – jakkolwiek to teraz brzmi – bardziej anonimowa”- wyznała w rozmowie z „Vivą”.

Osobie z małej miejscowości początkowo trudno było przyzwyczaić się do Warszawy, jednak później ją pokochała. To właśnie tutaj zaczęła doceniać samotność i spokój. Samotne spacery po mieście stały się codziennością.

Spoglądając na Kasię trudno zgadnąć, że ma niskie poczucie własnej wartości. Czy „Taniec z Gwiazdami” uczyni z niej kogoś bardziej przebojowego?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>