www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Zawadzka o swojej roli w serialu „Powiedz TAK!”

1 marca na antenie Telewizji POLSAT zadebiutuje nowy serial „Powiedz TAK!”, w którym jedną z głównych ról zagra Katarzyna Zawadzka. Jej bohaterka, Basia, mogła być prawniczką w kancelarii swojego ojca, ale wybrała skok na głęboką wodę. Posłuchajcie, co Katarzyna Zawadzka opowiedziała nam o swojej roli w serialu „Powiedz TAK!”.


Serialowa Basia to ambitna organizatorka ślubów i wesel, a jednocześnie czarna owca w rodzinie. Spełnia marzenia nowożeńców, a sama ma wiecznie złamane serce. Z wykształcenia jest prawnikiem, a wedding plennerką zostaje z potrzeby chwili, gdy porzuca pracę u ojca. Pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze, pierwsze samodzielnie podjęte decyzje, pierwsze
samodzielnie wynajęte mieszkanie. Wszystko w życiu robi po raz pierwszy.  Zawsze podnosi się z uśmiechem i wiarą w ludzi. Najlepsze, co przytrafia się w jej życiu, to paczka sprawdzonych przyjaciół.

„Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej!

Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej
miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi – przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

Premierowy odcinek – 1 marca (wtorek), godz. 21.30

Zobacz naszą fotogalerię!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>