www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Sokołowska nową jurorką „Top Model”!

To już pewne. Karolina Korwin-Piotrowska nie zasiądzie w kolejnej edycji programu „Top model”. Zastąpi ją Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf pokazów mody.


Trzecia edycja programu rozpocznie się jesienią 2012.  Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Joanna Krupa najprawdopodobniej nadal będą zasilać lożę jurorską.  Sokołowska jest bliskim współpracownikiem Wolińskiego, pracowała m.in. podczas odcinka finałowego poprzedniej edycji.

„Jurorzy “Top model 3” pojawią się na precastingach do programu, ale będą oceniać uczestniczki dopiero w  drugim etapie przesłuchań w lipcu, które będą rejestrowane na potrzeby programu. Podczas prceastingów kandydatki na modelki oceni jedynie produkcja formatu” – piszą Wirtualne Media.

„Mogę Was zapewnić, że czwarta jurorka to „czort nie baba ” – silny charakter i mega energia. Za stołem jurorskim będzie z nią bardzo, bardzo gorąco – zna się na modzie, nie zmienia zdania jak chorągiewka i potrafi walczyć o swoje. W końcu będziemy mieć partnera do dyskusji o modelkach i pełny skład jurorski!” – napisał Marcin Tyszka na swoim profilu na Facebooku.

Należy się chyba spodziewać fachowej krytyki – w przeciwieństwie do „mądrości” Korwin-Piotrowskiej, która według nas posługiwała się wyłącznie subiektywnymi odczuciami.

Tymczasem nieoficjalnie wiadomo, że do ekipy programu dołączy też Weronika Grycan, jedna ze słynnych sióstr. Ma ona piastować funkcję.. asystenta stylisty.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>