www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski uczestnikami „Hell’s Kitchen”!

Po raz pierwszy w czwartej edycji „Hell’s Kitchen” w roli uczestników wystąpią gwiazdy. Na pierwszy ogień idą jurorka i prowadzący programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski!


– Szef Amaro mnie nie oszczędził. Ale jeśli poczułbym, że jakakolwiek uwaga nie jest merytoryczna, zaprotestowałbym – mówi Piotr Gąsowski i dodaje: – Uczestnicy myśleli, że ze mnie nic nie będzie, ale się zdziwili. Nie chcę być fałszywie skromny, ale wiem, że dobrze gotuję. To jedna z moich pasji.

– To, co najbardziej mnie stresowało podczas nagrań to fakt, że uczestnicy „Hell’s Kitchen” walczą o wspaniałą nagrodę, co powoduje, że wszystko bardzo przeżywają. Starałam się ich nie zawieść, nie zaproponować czegoś, co może okazać się niewypałem. Zdawałam sobie sprawę, że jeżeli coś mi nie wyjdzie, mogę być odpowiedzialna za przegraną mojej drużyny – wyjaśnia Katarzyna Skrzynecka.

Która drużyna wygra jutrzejszą konkurencję? Jak w kuchni poradzą sobie Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski? Przekonamy się już w najbliższy wtorek, o godzinie 20:05 w Polsacie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>