www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Krupa: wakacje to dla mnie drink z palemką, ręcznik i olejek do opalania

Prezenterka nie przepada za aktywnym wypoczynkiem. Podczas wakacji woli spędzać czas, opalając się na plaży. Ostatnie wakacje gwiazda miała na początku stycznia. Wybrała się do Hiszpanii, większość urlopu jednak przespała.


Zdaniem Katarzyny Krupy obecnie modny jest aktywny wypoczynek podczas wakacji. Na czasie jest zwiedzanie nowych miejsc lub uprawianie sportów, np. bieganie bądź jazda na rowerze. Gwiazda twierdzi, że ona woli jednak odpoczywać w zupełnie inny sposób.

Jak już się położę na leżaku, to nie wstanę. Drink z palemką, ręcznik, olejek do opalania i ja tak mogę dwa tygodnie – mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka pozwoliła sobie ostatnio na krótkie wakacje. Na początku stycznia wybrała się do Hiszpanii, żeby odreagować stres i emocje po imprezie sylwestrowej, którą prowadziła na antenie Telewizji WP. Gwiazda zdecydowała się spędzić w Hiszpanii cztery dni, a jej głównym celem był wypoczynek na polu golfowym.

Okazało się, że jak stres opadł, to po prostu przespałam 2 dni i tak naprawdę byłam 1 dzień, bo tam 1 dzień dojazd, przyjazd, więc na odpoczynek był 1 dzień na polu golfowym, 2 dni przespałam, także taki to był urlop – mówi Katarzyna Krupa.

Sylwester z Telewizją WP odbywał się we Wrocławiu. Katarzyna Krupa prowadziła go wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Na scenie widzowie Telewizji WP oraz mieszkańcy Wrocławia oglądali takie gwiazdy jak Alicja Janosz, Mesajah czy L.U.C.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>