www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Krupa: doświadczenie tancerki wykorzystuję tylko prywatnie, jestem królową parkietu

Dziennikarka uważa, że dzięki tańcowi do dziś zachowuje elegancką, wyprostowaną sylwetkę. W obecnej pracy zdarza jej się również korzystać z kontaktów, które nawiązała podczas kariery na parkiecie. Umiejętności taneczne wykorzystuje jednak wyłącznie na prywatnych imprezach.

PHOTO: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA WARSZAWA 07.02.2017 BESTSELLERY EMPIKU 2016 N/Z: KATARZYNA KRUPA

Katarzyna Krupa zadebiutowała w mediach jako tancerka występująca w programie „Taniec z gwiazdami”. Była taneczną partnerką takich gwiazd jak Tomasz Sobczak i Andrzej Deskur. Z czasem jednak została prezenterką pogody w stacji TVN, obecnie natomiast pracuje jako dziennikarka Telewizji WP. Twierdzi, że choć nie tańczy już zawodowo, nadal wykorzystuje doświadczenie zdobyte na parkiecie.

– Moje znajomości taneczne wykorzystuję w roli dziennikarskiej, ponieważ trochę kontaktów przez moją karierę taneczną zdobyłam – mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi też, że dzięki tańcowi do dziś zachowuje piękną postawę. Stara się cały czas być wyprostowana i elegancka, czego wymagała od niej praca na parkiecie. Dziennikarka ma nadzieję, że jest to nawyk, którego nie zapomniała po zakończeniu kariery tanecznej.

– Ale czy wykorzystuję taniec teraz? Chyba już nie. Chociaż wykorzystuję prywatnie, na imprezach jestem królową parkietu – mówi Katarzyna Krupa.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>