www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Herman: „Photoshop robi nam szkodę”

Ciemnowłosa aktorka chce zestarzeć się z godnością. Dlatego zawsze prosi, by jej zdjęcia nie były poprawiane przez grafików…

Katarzyna Herman zdaje sobie sprawę, że czas biegnie nieubłaganie. Jednak w przeciwieństwie do innych koleżanek aktorek nie ma zamiaru poprawiać swojej urody, ani… swoich zdjęć:
– Wszyscy się starzejemy. Uważam, że dużą szkodę robi nam ten wszechogarniający kult młodości, photoshopy, filtry, retusze, które upiększają również aktorów. Później taki aktor, spotkany na ulicy lub w sklepie, jest wielkim estetycznym rozczarowaniem.- mówi gwiazda w wywiadzie dla magazynu „Grazia”.

Nie oznacza to jednak, że Katarzyna Herman uważa siebie za idealną piękność – Oczywiście, mam dni, kiedy czuję się gorzej, unikam swojego wzroku w lustrze i zakładam ciemne okulary, ale przeważnie jakoś tam się sobie podobam. A jeśli komuś się nie podobam, to mój Boże, nie dogodzę wszystkim!- wyjaśnia aktorka- Próbuję swoich zdjęć nie retuszować, choć one zawsze są ładniejsze niż rzeczywistość. Więc ten zgrzyt, że aktor nie wygląda na ulicy tak, jak „powinien”, czasami się zdarza.

Mimo pierwszych zmarszczek fani aktorki są zadowoleni: bez trudu rozpoznają Katarzynę Herman na ulicy, podczas gdy inne gwiazdy poprawiane przez Photoshopa rzadko kiedy przypominają siebie…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>