www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Glinka: Już nie chce być „ładną buzią”!

Kasia Glinka liczy na to, że ciąża i trudy macierzyństwa pozwolą jej wywalczyć dużo bardziej ambitne role niż dotychczas. Aktorka deklaruje nawet, że da się oszpecić, ogolić i podtuczyć!

Już wkrótce przed nią najważniejsza rola – Kasia Glinka zostanie mamą. Choć aktorka planuje dłuższą przerwę w pracy, by zająć się maleństwem, nie obawia się, że telefony z propozycjami zawodowymi przestaną dzwonić.

– Mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie – śmieje się Kasia Glinka w wywiadzie dla tygodnika „Tina” – W końcu mam już za sobą doświadczenia i w teatrze, i w kinie, i w serialu. Chyba miałam okazję, by pokazać, że jestem aktorką. Wierzę, że bycie mamą nie zamknie przede mną kariery zawodowej.


Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” nie może się też doczekać macierzyństwa z zupełnie innego powodu; okazuje się, że aktorka ma już dość ciepłych, wiecznie uśmiechniętych „dziewczyn z sąsiedztwa”, które ciągle gra.


– Za jakiś czas skończy się dla mnie okres „ładnej buzi”. Wreszcie będę mogła powalczyć o rolę zmęczonej, steranej życiem kobiety z twarzą usianą zmarszczkami. – cieszy się aktorka – Bo mam jeszcze ambicję i to ona dopomina się o trudne role. Chętnie do takiej roli przytyję, zgolę brwi, ogolę głowę. Teraz, niestety, nikt tego ode mnie nie oczekuje. Wszyscy chcą mieć piękny, kolorowy obrazek. Ludzie są spragnieni bajki… – narzeka Kasia.


Czy apel aktorki trafi na podatny grunt i Kasia zagra „brzydulę”? Wygląda na to, że nieprędko. W najnowszej produkcji „Wyjazd integracyjny”, która już niebawem trafi do kin, aktorka zagra… fotomodelkę.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>