www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Bujakiewicz: sport przeciw narkotykom!

W jej domu panowały surowe zasady. Dzięki temu aktorka nie sięgnęła po narkotyki, nie upijała się. Dziś chce tego samego nauczyć swoją córeczkę!

Katarzyna Bujakiewicz wychowała się w domu z surowymi zasadami.
Rodzice trzymali mnie krótko. Musiałam wracać do domu o dziewiątej wieczorem. Ale chodziłam też na imprezy. Tyle, że wtedy było mniej zagrożeń – mówi aktorka serialu „Lekarze” w wywiadzie dla miesięcznika”Dobre rady”.

Jak każda mama, Kasia Bujakiewicz chciałaby ustrzec swoją córeczkę, trzyletnią Olę, przed niebezpieczeństwami. Pomóc w tym ma zaszczepienie dziewczynce zamiłowania do sportu.

Teraz narkotyki są łatwo dostępne. Dlatego zależy mi, by Ola uprawiała sport – mówi gwiazda. – Nie mam ochoty napić się na imprezie, bo wiem, że następnego dnia nie pobiegnę. A to jest ważniejsze niż drink. Chciałabym, żeby Ola też była tak zmotywowana do treningów.

Każdy psycholog dziecięcy przyzna, że sport to idealny sposób na to, by nauczyć dziecko odpowiedzialności za siebie i wytrwałości. Tylko jak do regularnych ćwiczeń przekonać trzyletnie dziecko? Na szczęście Kasia Bujakiewicz i na to ma sposób.

Będziemy pokazywać jej różne dyscypliny w nadziei. że znajdzie taką, w której będzie się dobrze czuła. Wierzę, że sport pozwala dziecku przetrwać trudny okres dojrzewania – mówi aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>