www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Katarzyna Bujakiewicz miała wypadek!

Aktorka niemal codziennie biega. Ostatnio podczas porannego treningu miała jednak pecha – potrącił ją samochód!

Katarzyna Bujakiewicz od dłuższego czasu przygotowywała się do startu w maratonie. Treningi były intensywne, ale… poszły na marne. Aktorka nie wystartuje w zawodach: – Niestety, nie dam rady, bo kiedy trenowałam, najechał na mnie samochód prowadzony przez nieuważnego kierowcę – zdradza gwiazda serialu „Lekarze” na łamach „Pani domu”. – Jestem kontuzjowana. Zamiast szlifować formę, muszę się rehabilitować. Ale ten wypadek mógł się skończyć jeszcze gorzej. Jestem wytrenowana i to mnie uratowało.

Mimo kontuzji i rehabilitacji, która potrwa długo, Kasia Bujakiewicz nie załamuje się: – To w dużej mierze zasługa taty. On powtarzał mnie i mojej mamie nieustannie: „Silne z was baby!” Chyba chciał oduczyć nas narzekania, rozczulania się nad sobą, Wiedział, że dzięki temu damy sobie radę w życiu. Teraz to się przydaje – pociesza się aktorka.

Życzymy powrotu do zdrowia!

 


Wpisz komentarz

  1. 30 października 2012 15:45

    Krzysztof:

    Poszkodowaną w wypadku Panią Bujakiewicz lub kogoś z rodziny proszę o kontakt pod nr tel. 791 360 742.Udzielę profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu.

Podobne posty:

/* */?>