www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Zielińska i Muppetshop na Mikołajki

Katarzyna Zielińska została oficjalną ambasadorką gdańskiej Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka, która zajmuje się wszechstronną pomocą dzieciom z autyzmem i zaburzeniami pokrewnymi oraz ich rodzinom.

Instytut prowadzi m.in. Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym. To właśnie dla wszystkich podopiecznych tej placówki aktorka oraz salon Muppetshop przygotowały mikołajkowe prezenty.

Aktorka wielokrotnie pokazała, że ma wrażliwe serce i angażuje się całą sobą w działalność charytatywną. To właśnie dlatego Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka wybrał ją na swoją Ambasadorkę.

 

Jestem oficjalną ambasadorką Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka. Funkcję te traktuję jako wyróżnienie i misję. Chciałabym by nasza świadomość dotycząca autyzmu była pozbawianiu lęku i stereotypów. Jednak oprócz zadań edukacyjnych chciałabym być ambasadorką, która pomaga placówkom podległym Fundacji. Grudzień to miesiąc, w którym każdy może zostać Świętym Mikołajem i cieszę się, że wspólnie z właścicielkami salonu Muppetshop mogłyśmy sprezentować przedszkolakom z Przedszkola Specjalnego dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym świąteczne paczki – mówi Kasia Zielińska.

Muppetshop to jeden z najbardziej znanych salonów z wyposażeniem wnętrz dla dzieci i młodzieży, akcesoriami wyprawkowymi oraz zabawkami i dodatkami modowymi. Tutaj rodzice mogą skorzystać z miłej i fachowej obsługi przy urządzaniu pokoi dla dzieci, przygotowywaniu wyprawki, czy wyborze prezentów. Właścicielki salonu są nie tylko biznesmenkami, ale kobietami o otwartym sercu.

Muppetshop chętnie wspiera działania tego typu. A miła znajomość nawiązana między nami a Kasią podczas kompletowania wyprawki zaowocowała akcją niesienia pomocy potrzebującym dzieciom – mówi Ewelina Gawlik, współwłaścicielka Muppetshop.

Przedszkole otrzyma komplet starannie wybranych akcesoriów oraz zabawki edukacyjne – klocki, puzzle, książki, pluszaki, pufy, foteliki oraz kolorowe kubeczki i kredki. Prezenty od Kasi i salonu Muppetshop na pewno ucieszą dzieci z Przedszkola Specjalnego dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym.

W naszej placówce każde dziecko realizuje indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny, z wykorzystaniem różnorodnych technik uczenia o naukowo udowodnionej skuteczności. Upominki, które dostaniemy od naszej ambasadorki i salonu Muppetshop będą służyły zarówno zabawie, jak i pomogą w rozwijaniu nowych umiejętności u naszych podopiecznych – mówi dr Anna Budzińska, Dyrektor Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>