www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Struss w topowej formie

Nasz top modelka postanowiła rozwiać plotki, które pojawiły się po tym, jak jeden ze znanych projektantów wyrzucił ją z pokazu, bo … była za chuda.

„Czuję, że jestem w życiowej formie”- mówi Kasia Struss. „Plotki na mój temat mnie dołują. Tak, pracuję z Małgosią Leitner, moją menedżerką, nad poprawą swojej wagi, ale wszystkich którzy oczekują, że będę drugą Doutzen Kroes rozczaruję, bo nie zamierzam przytyć więcej niż 2-3 kg! Czuję, że jestem w życiowej formie a tydzień mody w Paryżu zapowiada się dla mnie świetnie. Jutro wyjdę na wybieg w jubileuszowym pokazie Balenciagi w zupełnie nowej fryzurze. Chciałam zaszokować i jednocześnie zerwać z dotychczasowym lookiem”– czytamy jej słowa na Plotku.

Fakt, 2 kilo więcej czy mniej, Kasia wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. Poza tym, tak jak nie powinno się zmuszać do odchudzania, czy teraz powinno się zmuszać, by nasza gwiazda… przytyła?

aka


Wpisz komentarz

  1. 5 października 2010 08:08

    Tweets that mention Kasia Struss w topowej formie | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Kasia Struss w topowej formie http://bit.ly/dCWS4Z #foto […]

Podobne posty:

/* */?>