www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Skrzynecka żyje w ciągłym stresie!

Jest w błogosławionym stanie, a wciąż się denerwuje. Czy w końcu znajdzie spokój?

Kasia Skrzynecka długo starała się o dziecko. Nareszcie los uśmiechnął się do niej i do męża, Marcina Łopuckiego! Jednak celebrytka nie ma ani chwili spokoju. Najpierw z równowagi wyprowadziła ją decyzja władz TVN o wymianie prowadzących „Tańca z gwiazdami„. Miejsce Kasi zajęła Natasza Urbańska. Potem okazało się, że Skrzyneckiej już od dawna nie daje spokoju prasa:
– Wcześniej opisywano moje starania o dziecko, kolejne poronienia. Nigdy tego oficjalnie nie potwierdzałam, ani nie komentowałam.– mówi Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie dla „Pani”- Tym bardziej przykro mi było widywać na okładkach tytuły: „Skrzynecka znów poroniła”, czytać stwierdzenia w rodzaju: „Bóg ją pokarał za to, że pozytywnie wypowiadała się o in vitro” albo: „Postawiła w swoim życiu na karierę i pieniądze”. Nic bardziej mylnego i krzywdzącego.

Dlatego dziś gwiazda strzeże swej prywatności i udziela wywiadów tylko do tych pism, do których ma zaufanie. Jednak każdego dnia ciężarna Kasia Skrzynecka musi zmagać się z nerwami i stresem, które mogą poważnie zaszkodzić jej i maluszkowi, którego nosi pod sercem: – Pojechałam tylko na zakupy, zostawiłam samochód na parkingu w galerii handlowej, a ktoś wyjeżdżając, efektownie zarysował mi cały bok- zwierzała się zdenerwowana gwiazda- Kartki nawet nie zostawił.

I tłumacz tu sobie, kobieto, że nie wolno ci się denerwować! Mimo, że w życiu nie raz miała pod górkę, Kasia Skrzynecka musi jednak pamiętać o tym, że spokój i relaks są teraz najważniejsze- dla niej i dla jej dziecka!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>