www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Skrzynecka uczyła się od męża!

Choć aktorka debiutuje w roli mamy, radzi sobie doskonale! Nic dziwnego – mąż Kasi Skrzyneckiej jest doświadczonym tatą, który o opiece nad maluszkiem wie prawie wszystko!

W każdym wywiadzie, jaki Kasia Skrzynecka udzieliła po porodzie, podkreślała, jak bardzo wspiera ją mąż, Marcin Łopucki. Nie są to puste zapewnienia! Ojciec małej Alikii ma bowiem spore doświadczenie w opiece nad dziećmi. Ma przecież wyrośnięte pociechy z poprzedniego związku! Nic dziwnego, że Kasia Skrzynecka przy takim mężu czuła się pewnie.

– Myślałam, mój Boże, ja mam dwie lewe ręce! Jak to wszystko zrobić, jak się zakrzątnąć wokół tego maluszka – wyznała aktorka w „Pytaniu na śniadanie”. – Na szczęście Marcin uczy mnie wszystkiego. Tatuś pokazuje mamusi, jak opiekować się dzieckiem – śmieje się artystka.

Jednak Kasia Skrzynecka była pojętną uczennicą, bo potrzebowała zaledwie kilku dni, by nauczyć się wszystkiego:
– Jak córcia zapłacze w nocy to nie traktuję tego jak zmęczenie, wyrzeczenie – twierdzi aktorka. – Jednak zachęcam wszystkich tatusiów, by włączyli się w opiekę nad swoimi maluchami.

Tego samego zdania jest Marcin Łopucki, doświadczony tata:
– Jeśli chodzi o podział obowiązków, to nie miałem z tym żadnych problemów – zaznacza. – Jest cieplej, milej, bo mama nie jest przemęczona – słusznie twierdzi mąż Kasi Skrzyneckiej. Nic tylko brać przykład!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>