www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Klich i lans

Kasia Klich: „Wszystko jest nazywane lansem”!

Piosenkarka jest rozczarowana tym, że w dzisiejszym show biznesie nawet występy charytatywne uważa się za interesowne. Kasia ostro zareagowała na słowa Korwin-Piotrowskiej, która na Facebooku skrytykowała gwiazdy, które wystąpiły na Warsaw Fashion Week wraz z psami.

Moi drodzy, gdybyście jeszcze o tym nie wiedzieli, to jestem jedną z pseudo gwiazd lansujących się kosztem żywych stworzeń. Niestety obawiam się, że jak tak dalej pójdzie, to za chwilę nikt nie będzie chciał brać udziału w akcjach charytatywnych z obawy że zostanie posądzony o lans. Oddasz szpik – lansujesz się, jak oddasz nerkę, to oczywiście dla lansu, zagrasz w szpitalu na onkologii dziecięcej – lans, będziesz chciał pomóc bezdomnym zwierzętom – lans. Wyjdziesz z własnym dzieckiem na pokazie mody dziecięcej, a dzięki temu pieniądze od sponsorów trafią do potrzebujących – od najmłodszych lat lansujesz dziecko… Smutne i przerażające”- napisała artystka na Facebooku.

Czy faktycznie polscy celebryci nie umieją bezinteresownie pomagać innym? Czy nawet tak niewinny pomysł, jak zachęcanie do adopcji zwierzaków, może być odebrane jako chwyt marketingowy? Jeżeli tak jest, to można by zarzucić taki sam lans Karolinie Korwin-Piotrowskiej, która ostatnio bardzo chętnie krytykuje innych.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>