www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Glinka z Maćkiem Stuhrem i… bez ubrania!

Jeszcze do niedawna propozycje rozbieranych sesji czy ról Kasia Glinka traktowała jednakowo- ze śmiechem. Wygląda jednak na to, że gwiazdę serialu „Barwy szczęścia” znudziła już rola grzecznej dziewczyny z sąsiedztwa…

Kasia Glinka i Maciej Stuhr– to idealna para zdaniem czytelników prasy kobiecej i telewidzów. Z tej opinii jest bardzo zadowolona zwłaszcza aktorka, która tak komentuje wyniki plebiscytu:
-Chętnie zagram z Maćkiem Stuhrem, to świetny aktor- snuje plany Kasia Glinka- On ma duży potencjał komediowy, ja na co dzień gram w teatrze Kwadrat.

Dla roli u boku przystojnego aktora Kasia Glinka gotowa jest zmienić swoje emploi:
-U boku Maćka Stuhra mogę zagrać wszystko, nie tylko dziewczynę z sąsiedztwa, do której przyzwyczaili się widzowie- zaznacza aktorka- Chętnie pokażę się jako kobieta wamp, lub… złośnica.

Ale to nie wszystko! Kasia Glinka twierdzi, że mając takiego partnera chętnie zrzuciłaby nie tylko maskę grzecznej sąsiadki, ale również… ubrania!
– Kiedyś na samą myśl o rozebraniu się do roli robiło mi się słabo- opowiada aktorka- Z biegiem lat dojrzałam jednak i oswoiłam się z takim rozwiązaniem. Oczywiście, nie mam na myśli nachalnego pokazywania nagości, by tylko ściągnąć jak najwięcej ludzi przed ekranem. Jednak fizyczność jest naszym warsztatem i gdyby było to uzasadnione w scenariuszu, jestem absolutnie pewna, że rozebrałabym się – zaznacza aktorka.

Czekamy zatem na propozycje reżyserów i… efekty pracy pięknej aktorki!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>