www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Glinka: „Ekomamą raczej nie będę

Coraz bliżej do porodu, ale Kasia Glinka już teraz wie, jaką będzie mamą- zwyczajną!

Pampersy, czy tetra i czasochłonne pranie w hinduskich orzechach? Płyn do kąpieli dla niemowląt z drogeryjnej półki, czy pluskanie malucha w przegotowanej wodzie z dodatkiem mleka mamy? Szczepienie czy nie? Te i inne pytania chodzą po głowie wielu przyszłym mamom, ale nie… Kasi Glince! Aktorka wie, że gdy jej synek pojawi się na świecie, ona, w przeciwieństwie do niektórych celebrytek, nie będzie wariować na punkcie ekologii.

 

– Ekomamą raczej nie będę i pampersów sobie nie odmówię – śmieje się Kasia Glinka na łamach „Claudii”. – Ekologia jest ważna, ale pampersy to po prostu wygoda. Postaram się pogodzić pracę z wychowaniem dziecka. Na pewno będę słuchała intuicji. Uważam, że ona człowieka prowadzi najlepiej.

Gwiazda „Barw szczęścia” chce więc jak najwięcej czasu poświęcić swojemu maluszkowi, nie rezygnując przy tym z własnych planów zawodowych.
– Oczywiście pojawiają się w mojej głowie pytania, czy będę dobrą mamą. Idealną na pewno nie, nie można uniknąć błędów. Ale wychowam dziecko tak, by miało poczucie, że jest kochane, że mu ufamy i że ono może nam ufać – stwierdza aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>