www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Glinka 12 lat temu uciekła przed śmiercią!

Nie czyta horoskopów i nie chodzi do wróżek. Jednak po pewnym dramatycznym wydarzeniu Kasia Glinka uwierzyła w przeznaczenie…

Już w listopadzie na ekrany naszych kin wejdzie nowy film z udziałem Katarzyny Glinki – „Od pełni do pełni”. Gwiazda zagra w nim rolę dziewczyny – oszustki, która udaje wróżkę, by oszukiwać i naciągać ludzi. Było to spore aktorskie wyzwanie, gdyż… Kasia Glinka nie interesuje się magią, a u wróżki była tylko raz.

– Trafiłam na oszustkę. Więcej nie poszłam, co nie oznacza, że nie wierzę w przeznaczenie – zdradza aktorka w wywiadzie dla „Dobrych rad”.

Kasia Glinka uwierzyła w przeznaczenie dokładnie 12 lat temu, w dramatycznych okolicznościach:
– Zdarzały mi się chwile, gdy po kilku miesiącach pobytu wyleciałam z Nowego Jorku 11 września rano, tuż przed atakiem na World Trade Center – zdradza swój sekret aktorka. – Przypadek, albo przeznaczenie, co kto woli.
Mimo, że po tym zdarzeniu długo nie mogła dojść do siebie, aktorka nadal uważa się za osobę, która twardo stąpa po ziemi:
– Nie uważam jednak, że należy biernie czekać na to, co przyniesie los. Wierzę, że mamy duży wpływ na to, co dzieje się w naszym życiu. Powinniśmy marzyć i walczyć o realizację tych marzeń – mówi cudownie ocalona Kasia Glinka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>