www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kasia Cichopek kontra prażynki!

Serialowa Kinga już dawno zapowiadała, że po raz drugi sięgnie po pióro. I stało się! W poradniku „Jedz, chudnij i ciesz się sobą”, Katarzyna Cichopek zdradza swoje patenty na utrzymanie zgrabnej sylwetki.


Kasia Cichopek już raz odchudzała i upiększała matki-Polki. Teraz przyszła kolej na rozprawienie się z mitami dotyczącymi diet odchudzających. Dlatego serialowa gwiazdka postanowiła odkryć przed nami sekrety swojej zgrabnej sylwetki.

 

– Kobieta powinna myśleć o sobie! Żadna z nas nie schudnie, jeśli najpierw nie pokocha siebie – mówiła aktorka na jednym ze spotkań promujących jej poradnik: „Jedz, chudnij i ciesz się sobą”, który został napisany z ekspertami. Gwiazda, bardzo odkrywczo przekonuje nas, że żadna dieta, którą stosujemy wbrew swoim przyzwyczajeniom i upodobaniom, nie przyniesie korzyści. Poza tym, aktorka zdradziła jeszcze, jakie są jej ulubione smakołyki i… jak ich unikać.

– Uwielbiam prażynki i pączki, które są przecież niezdrowe, bo smażone w tłuszczu – zauważyła Kasia Cichopek w programie „Pytanie na śniadanie”. – Jak je widzę, to muszę zjeść, po prostu nie mogę się oprzeć! Natomiast mam sposób na to, jak ich uniknąć. Po prostu nie kupuję takich smakołyków! Jak nie mam ich w domu, to nawet do głowy mi nie przyjdzie, że mam na nie ochotę. I załatwione!
Prawda, jakie to proste?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>