www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Szostak: „Czuję presję”

Dziennikarka coraz gorzej radzi sobie z presją, jaką odczuwa w związku z udziałem w „Tańcu z gwiazdami”. Ostatnio miała nawet kryzys!

 

Karolina Szostak zastanawia się, czy decydując się na udział w tanecznym show nie wzięła na swoje barki zbyt wiele…
Miałam świadomość, że nie będzie łatwo. Mój partner, Andrej Mosejcuk wciąż narzeka na moją sylwetkę. Nieustannie krzyczy: „Rama, wyprostuj się, wciągnij brzuch!”. Ale to dobrze, że jest wymagający – wyznała gwiazda w wywiadzie dla tygodnika „Twoje Imperium”.

Karolina stara się nie dawać za wygraną. Jednak treningi są coraz trudniejsze…
Ostatnio tańczyłam z… kijem od szczotki, na którym wisiały dwie ciężkie torby – tak trenowałam ramę – mówi dziennikarka. – Ponadto buty do tańca okazały się niesłychanie niewygodne, ranią mi stopy. Boli kręgosłup, ale zaciskam zęby i robię swoje.

Karolina odczuwa coraz większą presję i, jak sama mówi, źle się z tym czuje.

Staram się nie dopuszczać negatywnych emocji, ale ostatnio miałam kryzys – zdradza Karolina Szostak. – Uświadomiłam sobie, jak wielu ludzi zawiodę, jeśli coś mi nie wyjdzie. Szef zgodził się na mój udział w „Tańcu z gwiazdami”, koledzy z redakcji sportowej mnie wspierają, znajomi piszą, dzwonią, zapewniają, że trzymają kciuki. Mama z ojczymem byli na widowni podczas pierwszego odcinka na żywo. Głupio by było, gdybym odpadła na samym początku.

Tak spięta i zdenerwowana Karolina Szostak ma małe szanse na wygraną. Chyba, że ktoś nauczy ją, jak czerpać radość z tańca.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>