www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Malinowska: „Moim Facebookiem było podwórko”

Karolinie Malinowskiej nie podoba się to, w jakim kierunku zmierza współczesny świat.

Gdy ja byłam mała, Facebookiem był trzepak i podwórko. Spotykaliśmy się tam wszyscy, żeby się bawić. Teraz tego nie ma – mówi modelka w wywiadzie dla magazynu „Skarb”. – Pozamykaliśmy się w niedostępnych twierdzach, jakimi są nasze osiedla. Jest pięćset domofonów i nie ma dzieciaków biegających po dworze. To jest cyberdzieciństwo. Dzieci kontaktują się z kolegami przez Skype’a. Gdy ja byłam dzieckiem, znikało się na cale dnie, chodziliśmy na boisko i wymyślaliśmy różne zabawy, a o 17.30 z wszystkich okien na osiedlu słychać było sygnał Teleexpressu, a nas znak, że niedługo trzeba będzie wracać do domu i odrabiać lekcje. Dzieciństwo kojarzy mi się z przyjaciółmi i zabawami, z beztroską i szkołą.

Modelka jest mamą trzech chłopców. Gwiazda stara się, by jej synowie mieli normalne dzieciństwo, gdzie komputer nie zastępuje zabaw na podwórku.

– Uczęszczają do państwowego przedszkola, mają znajomych z sąsiedztwa i spotykają się z nimi na boisku, blisko naszego bloku. Tam mieszkają dzieciaki także z romskich i wietnamskich rodzin. Staram się, żeby chłopcy od początku poznawali prawdziwe życie, tak jak kiedyś ja – zaznacza Karolina Malinowska.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>