www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Korwin-Piotrowska wyśmiewa Nergala!

Dziennikarka postanowiła w swoim felietonie trochę ponabijać się z Adama Darskiego. Wyszła z tego… laurka!

 

Karolina Korwin- Piotrowska zaczyna swój felieton w „Payboyu” od ostrych słów:
– Taki z Nergala satanista albo diabeł Boruta jak z koziej dupy trąba albo ze mnie baletnica, ale to nikomu nie przeszkadza sprzedawać wizerunek, w który wielu wierzy. A ten w skrytości ducha pewnie się śmieje i liczy zyski, bo choć jego piosenek zanucić nie sposób, każdy go zna i wie, że jest estradowym artystą. I o to chodzi – napisała Karolina Korwin Piotrowska w swoim felietonie.

Ale potem robi się coraz bardziej… słodko!- Nergal, miły skądinąd człowiek, wykształcony i kulturalny, na którego widok większość moich koleżanek mdleje, wpada w spazmy, odchudza się i tatuuje ciało lub chce pracować w TVP, koniecznie podając kawę w The Voice. Kolejność dowolna. Nergal działa bardzo, choć jest niski i ma zakola, działa, tym mocniej, że w obiegowej opinii wierzy w diabła. Czyli z Szatanem, którym straszono nas od dziecka w bajkach, jest po słowie. Co prawda powiedział kiedyś, że w nic nie wierzy, czyli że jest ateistą, ale nikogo to nie obchodzi i zastępy kobiet marzą, aby zrobił im małego diabełka – zdradziła dziennikarka w „Playboyu”.

Czy faktycznie Nergal robi aż tak duże wrażenie na wszystkich kobietach? A może pod jego urokiem jest przede wszystkim… słynąca z ostrego języka dziennikarka? Tylko czy Korwin-Piotrowska miałaby u Nergala jakieś szanse?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>