www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o Zieniu!

Pokaz kolekcji Macieja Zienia oburzył całe środowisko katolickie… i nie tylko!

Pokaz mody, który Maciej Zień zorganizował w kościele, to temat, który wywołuje wiele emocji. Zrozumiałe jest, że całe środowisko katolickie jest oburzone tym wydarzeniem. Kto by jednak pomyślał, że do grona osób krytykujących pomysł projektanta dołączy również… Karolina Korwin Piotrowska!

 

Każda prowokacja powinna mieć zaplecze intelektualne. U Zienia tego ewidentnie nie było, nic się kupy nie trzymało. Chciał wywołać skandal, no to go ma. No bo po co ta muzyka z Dziecka Rosemary czy Tajemnicy Brokeback Mountain? Gdyby jeszcze coś za tym szło, to ok. Nie wiem, jacyś chłopcy gdyby przeszli za rękę na przykład. A tam nie było nic. Zero uzasadnienia – wyśmiewa dziennikarka w rozmowie z „Faktem”.

Korwin Piotrowska nie przebiera w słowach, nazywając całą kolekcję Zienia „przeciętną”.

Nikt nie mówi teraz o ubraniach, a wszyscy rozprawiają o miejscu pokazu. Ale tak już jest, że jak się zrobi całkiem przeciętną kolekcję, to trzeba od niej odwracać uwagę. Zień słabe ciuchy przykrył pokazem w kościele. Żal mi go w gruncie rzeczy, bo ewidentnie się miota. Chce dorównać Baczyńskiej, a mu nie wychodzi. To już chyba jego czwarta próba nieudanej przemiany. Patrząc na te przeciętne ciuchy myślę sobie, że to już gdzieś widziałam – komentuje Karolina Korwin Piotrowska.

Zgadzacie się?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>