www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Gruszka ma kłopoty!

Kiedyś rozkwitała u boku męża, Iwana Wyrypajewa. Dziś wydaje się smutna i zamyślona. Czyżby para przezywała pierwszy poważny kryzys?

– To była miłość od pierwszego wejrzenia– wspomina Karolinapodczas festiwalu filmowego w Kijowie Iwan, rozmawiając ze mną, nagle chwycił mnie za rękę i powiedział, że chce, żebym zagrała w jego filmie. Ja też tego chciałam.

Uczucie, które połączyło rosyjskiego reżysera i polską aktorkę nie było jednak usłane różami. Gdy się poznali, ona, dziewczyna z inteligenckiego domu, zbierała świetne recenzje, angażowała się w wiele projektów (np. patronowała festiwalom literackim, nagrywała audiobooki). Iwan w tym czasie miał już na koncie rozboje, które usprawiedliwia tylko fakt, że artysta wychował się na ulicy. Mało tego, Wyrypajew miał wtedy za sobą związek z Poliną Agurejewą, gwiazdą rosyjskiego kina i inną aktorką. A jednak! Dla niego Karolina rzuciła wszystko; rozpoczynającą się karierę na Zachodzie, angaż w Teatrze Narodowym, inne projekty. Całym sercem wkroczyła w świat artystyczny Iwana. Dziś aktorka mieszka w Moskwie. Czy tęskni?

– Zdarza mi się zatęsknić za Polską, za Warszawą, ale polubiłam to. Poznaję inne kultury, mentalności innych narodów. To nie to, co wycieczka, nawet taka dłuższa. Ale nie chciałabym żyć tak zawsze- mówiła kilka miesięcy temu Karolina. Jednak informatorzy magazynu „Na żywo” twierdzą, że dziś sytuacja uległa zmianie, bo Karolina ma plany… macierzyńskie!

– Karolina zaczyna tęsknić za Polską coraz bardziej. Chciałaby gdzieś osiąść na stałe, mieć dziecko- mówi znajoma aktorki.
Czy te doniesienia można uznać za prawdziwe? Komórka Karoliny milczy, ale wiele wskazuje na to, że gwiazda chciałaby zrobić sobie przerwę zawodową: mimo młodzieńczego wyglądu ma już 31 lat, a to najlepszy wiek na dziecko. Wygląda jednak na to, że Iwan ma zupełnie inne plany…
– Z pierwszą żoną Iwan rozstał się mimo tego, że mieli wspólnego syna. Z drugą też. To fascynujący, ale trudny partner. Chimeryczny, często wybuchowy. Myślę, że życie z nim to ciągła huśtawka– mówi znajoma pary.

Wyrypajew nie myśli więc na razie o dziecku, lecz o kolejnych filmach i sztukach, które mógłby zrobić wspólnie z Karoliną. Ona jednak chce dziś czegoś innego…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>