www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Gorczyca: Papierosy, wino i… trawka!

Aktorka zwierza się, kiedy spróbowała używek!

Karolina Gorczyca w dzieciństwie spędzonym w Biłgoraju wcale nie była „grzeczną dziewczynką”!

 

Papierosa zapaliłam w podstawówce, ale nie smakował mi. Do dziś nie znoszę papierosów! – zastrzega aktorka w wywiadzie dla „Olivii”.
Dość wcześnie gwiazda skosztowała też wina…

Lepiej poszło z pierwszym winem. Wypiłyśmy je z koleżankami gdzieś na biłgorajskim targu. Otworzyłyśmy je, wciskając korek do środka błyszczykiem do ust. Upiłam się – przyznaje gwiazda. – Wtedy po raz pierwszy tata, który jest bardzo łagodny, zrobił mi awanturę. Ale odkąd pojawiły się moje zajęcia taneczne i teatr, nie potrzebowałam już ani szwendania się z kolegami, ani picia taniego wina.

Nieco później gwiazda spróbowała jednak… narkotyków.

Trawę poznałam dopiero na studiach, ale od razu na pierwszym roku – przyznaje. – W Biłgoraju nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Spróbowałam, ale zamiast zobaczyć świat w różowych kolorach, złapałam strasznego doła. Mój delikatny codzienny pesymizm zmienił się w czarną rozpacz. Powiedziałam wtedy „nigdy więcej”.

Dziś gwiazda ze śmiechem wspomina czasy, kiedy próbowała pierwszego papierosa, czy trawy… Teraz Karolina Gorczyca stawia raczej na zdrowy, sportowy tryb życia, w którym nie ma miejsca na używki!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>