www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Gorczyca grozi procesem!

Gdy gwiazda „Czasu honoru” związała się ze swoim partnerem, kolorowa prasa rozpisywała się na temat tego związku. Artykułom nie zawsze towarzyszyły przyjazne komentarze. Dlatego teraz aktorka zapowiada walkę w sądzie o swoje dobre imię!

Kiedyś Karolina Gorczyca ciągle gdzieś pędziła. W jej życiu liczyły się: praca, imprezy, podróże. Gdy jakiś jej związek się rozpadał, nie rozpaczała. Wszystko jednak zmieniło się, gdy Karolina spotkała Wojtka Zielińskiego, tatę jej córeczki, Mani.

Oboje poznali się na zdjęciach próbnych do filmu „Huśtawka” Tomka Lewkowicza. Od razu zaiskrzyło! Potem jednak zakochanym przyszło zmierzyć się z zawiścią ludzi: – Bolało, gdy prasa rozpisywała się, że „wpadliśmy” w czasie zdjęć do „Huśtawki”. Przykre, bo zaszłam w ciążę rok po nakręceniu filmu, a my byliśmy zaręczeni. Publikacje sprowokowały internautów do chamskich i wulgarnych komentarzy. Byłam w czwartym miesiącu ciąży, tym mocniej mnie one dotknęły. Walczę o to, by ich autorzy ponieśli odpowiednie konsekwencje. Nie mam tolerancji dla chamstwa, nieuczciwości i kłamstwa.- grozi Karolina Gorczyca.

Aktorka będzie więc walczyć o dobre imię swojej rodziny jak lwica. Czy wygra?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>