www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Borkowska nie może zapomnieć o byłym?!

Kiedyś była gwiazdą serialu „Na dobre i na złe„, dziś nie zajmuje się już aktorstwem, lecz public relations. Od niedawna jest też szczęśliwą mężatką. I tylko jedna osoba burzy spokój Karoliny Borkowskiej: jej były narzeczony, najprzystojniejszy dziennikarz TVN-u!

Karolina Borkowska i Patryk Mikiciuk poznali się na studiach dziennikarskich. Od razu wpadli sobie w oko i szybko zostali nierozłączną parą. Mikiciuk przebąkiwał nawet coś o ślubie, ale Karolina odsuwała uroczystość jak tylko mogła. Potem jednak zamiast ślubu było nagłe rozstanie i… kolejny związek Karoliny z Pawłem Bylickim, z którym celebrytka niedawno wzięła ślub.

Co w tym czasie robił Patryk Mikiciuk? Znalazł pracę w TVN Turbo, zaczął współpracować z licznymi magazynami motoryzacyjnymi i… intensywnie szukał partnerki:
– Najlepiej pasuje do niego jedno określenie: Casanova- opowiada kolega przystojnego dziennikarza- On uwielbia flirtować z dziewczynami, a najbardziej cieszy go, gdy zostanie rozpoznany w miejscu publicznym i natychmiast otoczy go wianuszek dziewczyn, które błagają o autograf. On traktuje je tylko jak zabawki, które mają umilić mu czas.

Jak zdradza nasz informator, lista podbitych i złamanych przez Patryka serc niewieścich jest naprawdę długa: nie brak tam modelek, aktorek, dziennikarek. Dlaczego Mikiciuk nie potrafi się więc ustatkować?
– On wciąż kocha Karolinę Borkowską, swoją pierwszą narzeczoną, kiedyś powiedział nawet, że żadna jej nie dorasta do pięt.- zdradza znajomy dziennikarza TVN Turbo- Często kontaktuje się z nią w sprawach prywatnych i zawodowych.

A sama Karolina lubi błyszczeć na imprezach, na których nie może zabraknąć „Autofana”; ostatnio celebrytka pokazała się na imprezie „Męska rzecz” czy Samochód roku 2011 Playboya.
Oczarowany nią Patryk Mikiciuk, długo nie mógł oderwać wzroku. A co na to mąż pięknej Karoliny? Robi dobrą minę do zlej gry i udaje, że rywal wcale mu nie zagraża…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>