www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolak w miłosnym trójkącie!

Gwiazdor serialu „Rodzinka.pl” na zawsze będzie związany z Violą Kołakowską, matką jego córeczki Leny i nienarodzonej pociechy. Ale, jak donoszą media, silna więź łączy aktora także z Magdaleną Boczarską

Magda Boczarska, była niegdyś związana z Tomkiem Karolakiem. Choć od ich rozstania minęło sporo czasu, aktorka wie, że zawsze może liczyć na swojego byłego, nieważne, czy chodzi o pożyczenie auta, czy o rolę w teatrze Imka, którego dyrektorem jest Karolak. Dlatego bez skrupułów zawsze prosi go o pomoc, tak jak ostatnio.

Tomek uczestniczył w kupnie mieszkania dla Magdy – zdradza „Na żywo” znajoma aktora.

Na taką pomoc ze strony założyciela Imki nie może niestety liczyć Viola Kołakowska, partnerka Karolaka:
Tkwię w tym, choć wiem, że to nie jest dla mnie dobre. Ale nie potrafię sobie tego wybić z głowy – mówi o swoim związku Viola.

Sytuacja jest dla niej tym bardziej krepująca, że Kołakowska spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem jest Tomasz Karolak.

To chory związek. Wszyscy się dziwimy, że Vioka toleruje upokarzającą sytuację. Ale ona nie potrafi się z tego wyrwać – zdradza „Na żywo” osoba z otoczenia byłej modelki.

Viola liczy na to, że Tomek zmieni się, gdy przyjdzie na świat jego drugie dziecko. Niestety, będzie musiała zrewidować swoje plany: aktor w wywiadach już zapowiada, że wiosną rusza w długą wyprawę w… Himalaje!


Wpisz komentarz

  1. 10 listopada 2012 01:57

    monkey99:

    Viola zapomniała że nie zawsze dupą można zrobić karierę. Trzeba mieć jeszcze choć troszkę umiejętności i talentu. No i wygląd. Magda z, czy bez makijażu wygląda jak prawdziwa kobieta. Ma w sobie sex appeal. Viola za to kiedy by nie pokazała się to wygląda jak straszydło. I czemu się dziwić Tomkowi że, mimo łańcucha podstępnie założonego mu na szyję, woli wracać do Madzi?

Podobne posty:

/* */?>