www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kammel szuka przyjaciela po przejściach…

Tomasz Kammel (40 l.) ma już dwa rasowe psy i jednego kota z rodowodem. Prezenter TVP chce jednak przygarnąć czworonoga skrzywdzonego przez innych ludzi. Szczerze, czy z wyrafinowania?

Kammel to rasowy dziennikarz- doskonale wie, jak naprawić nadszarpniętą reputację. Były dowcipy u boku Mariusza Kałamagi, są poranne uśmiechy u boku Agnieszki Szulim, teraz jednak żarty się skończyły- pora na prawdziwe ocieplenie wizerunku!

Jak podaje „Fakt”, Tomaszowi ma w tym pomóc decyzja, którą podjął całkiem niedawno: prezenter postanowił, że adoptuje ze schroniska psa, najlepiej takiego po przejściach. Co na to przyjaciele zwierząt?

– Pan Tomasz Kammel ma już sporą gromadkę zwierząt, a jest zapracowanym dziennikarzem. Jeśli ta adopcja będzie wynikać z potrzeby serca i prezenter będzie mógł liczyć na pomoc kogoś, kto chętnie zajmie się taką gromadką, gdy on i jego narzeczona będą w pracy, to wspaniale. Może za sprawą pana Kammela więcej osób będzie wrażliwych na cierpienie bezdomnych zwierząt– zastanawia się Bogumiła Skowrońska- Werecka, dyrektorka schroniska dla bezdomnych zwierząt w Łodzi- Gorzej, gdy adopcja psa to dla prezentera tylko chwyt marketingowy, który ma ocieplić jego wizerunek w oczach widzów. Bo nie wystarczy postawić przed psiakiem miskę pełną jedzenia. Trzeba też dać mu serce.

Jak myślicie, czy decyzja Tomasza Kammela wynika z potrzeby serca?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>