www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kamilla znów triumfuje!

W sobotę gwiazda „Na dobre i na złe” Kamilla Baar odebrała prestiżową nagrodę Wiktora podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie. Aktorka zdobyła statuetkę w kategorii Telewizyjne Odkrycie Roku.

Jest mi bardzo miło, że tak medialnie, intensywnie w tym roku zaistniałam, że tak wiele osób mnie dostrzegło. Cieszę się i myślę, że to jakoś płynie od widzów. Od tego, że widzowie akceptują to, co robię i gdzieś ta energia wraca do mnie pod postacią chociażby tak niezwykłej nagrody – wyznaje Kamilla Baar.
Ten Wiktor to nadzieja na zaufanie reżyserów względem mojego aktorstwa i nadzieja na nadejście nowych, wartościowych ról w teatrze, kinie, telewizji– dodaje gwiazda.

Wiktory – polskie nagrody dla wybitnych osobowości medialnych – przyznawane są od 1985 roku. Kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji. Teraz do tego grona dołączy również Kamilla Baar. Serdecznie artystce gratulujemy – i życzymy kolejnych aktorskich sukcesów!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>