www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kamilla Baar nie chce być czyjąś własnością!

Aktorka zdradza, dlaczego nie chce wyjść za mąż za ojca swojego dziecka!

Kamilla Baar przeżywa swój dobry czas. Ma synka Brunona, ciekawe role w teatrze i serialu, została ambasadorką ekskluzywnej marki odzieżowej… We wszystkich staraniach wspiera ją partner, Wojciech Błach. A jeszcze kilka lat temu przy boku aktorki tkwił inny aktor o tym samym imieniu: jej mąż, Wojciech Solarz. Para rozstała się w 2009 roku. Dla Kamilli było to dramatyczne przeżycie.

 

To złożony problem. Byłam rozczarowana, bo okazało się, że ślub odebrał mi wolność wyboru, a bycie żoną oznaczało: należysz do mnie – wspomina Kamilla Baar w wywiadzie dla magazynu „Pani”. – Byłam za młoda na to by postawić granice. Ja już nie chcę być żoną, żeby nie było wątpliwości, że nie jestem niczyją własnością. Jestem wyłącznie „swoja”, a „twoja”, jeśli tego chcę, niezależnie od rozwiązań formalnych.

Po rozwodzie Kamilla była załamana. Aktorka chciała rzucić się w wir pracy, ale grała tylko w teatrze. I wtedy uśmiechnął się do niej los: gwiazda „Na dobre i na złe” poznała swojego obecnego partnera, starszego o siedem lat Wojciecha Błacha.

Nowa miłość była dla mnie największym prezentem, jaki mogłam dostać. Bo nie dość, że spotkałam mężczyznę starszego od siebie, to jeszcze okazało się, że absolutnie nie jest on skupiony na sobie. Wojtek zdobył moje serce swoim spokojem. Chociaż nie, nie mogę tak powiedzieć, bo ani on mnie nie zdobył, ani ja nie czułam się zdobywana. Wszystko potoczyło się naturalnie – szliśmy razem na spacer nad Wisłę, na obiad, trochę rozmawialiśmy, trochę milczeliśmy. Nie czułam zakochania polegającego na tym, że szaleję, tracę głowę – mówi Kamilla Baar, która nie potrzebuje do szczęścia ślubu.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>