www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kamilla Baar – Kochańska: „Mam duszę hipiski”

Kamilla Baar – Kochańska, którą możemy oglądać obecnie w nowym serialu Polsatu „Niania w wielkim mieście”, w wywiadzie dla „Fakt TV” opowiedziała, czy ważny jest dla niej stylowy wygląd. <!–more–Charyzmatyczna aktorka. Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza zachwyt. Kamilla Baar – Kochańska uchodzi za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu.

Nie wyceniam siebie na bazie uznania dla mojego stylu ubierania się. Choć oczywiście każda pochwała sprawia mi radość. Kocham życie. Jestem optymistką. I manifestuję to również swoim wyglądem. Ubieram się tak, jak czuję. To się podoba. I to jest super – powiedziała aktorka, którą już w najbliższy wtorek, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć jako Monikę, szefową agencji niań, w serialu „Niania w wielkim mieście”.

Kamilla Baar – Kochańska opowiedziała także, czy moda jest dla niej zabawą i czy podchodzi do niej bardzo serio.
To nie jest ani zabawa, ani coś bardzo serio. To naturalna część mojego życia. Codzienność – wyznała aktorka.

Na koniec gwiazda „Niani w wielkim mieście” zdradziła, w jakich strojach czuje się najlepiej poza czerwonym dywanem.
Nie jestem typem kobiety, która ze śmieciami wychodzi z mascarą na rzęsach. Uwielbiam siebie bez makijażu, na kompletnym luzie. A ponieważ mam hipisowską duszę, czasem wystarczają mi tylko kwiatki we włosach. I wtedy jestem najbardziej happy – z uśmiechem podsumowała temat swoich stylizacji Kamilla Baar – Kochańska.

W jakich stylizacjach zaprezentuje się Kamilla Baar – Kochańska w serialu „Niania w wielkim mieście”? Przekonamy się w każdy wtorek, o godzinie 21:35 w Polsacie.

 

 

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>